Ukrainian Policymaker

Ukrainian policymaker: 7, 2016

Світла пам’ять справжній Людині!

Оксана Луцик

14 січня громада міста Переяслав-Хмельницького втратила справжнього Героя свого міста й держави, учасника революції Гідності, активного громадського діяча та волонтера, щиру, життєрадісну Людину – Потапенка Ярослава Олександровича, доктора історичних наук, професора кафедри історії та культури України й кафедри політології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди».

Як грім серед ясного неба, пролунала звістка про раптову смерть Ярослава Олександровича… Мозок відмовляється вірити у цю гірку правду. Кожен хто знав цю людину, залишив для себе ті світлі моменти, які закарбувалися в пам’яті назавжди при спілкуванні з ним, його праця була цінним дослідом.

Бракує слів описати неоціненний вклад Ярослава Олександровича у розвиток й життя університету, міста, країни, в формування патріотичної свідомості студентів, його колег і друзів. Адже він виділявся з-поміж інших своєю життєвою мудрістю, активною позицією, сміливістю, великою силою волі та щирим серцем. Він був і залишається наставником, гідним прикладом для наслідування. Його боротьба за суверенність України, встановлення справедливості, руйнування кланово-олігархічного системи в державі, прагнення змін і рух вперед не залишить нікого байдужим. Його ідеї житимуть вічно!

Ярослав Олександрович був не тільки моїм викладачем, а й наставником, який своєю яскравою особистістю заклав основи мого формування як свідомого громадянина своєї держави, він змінив моє світобачення на краще. Завжди допомагав порадою, міг знайти потрібні слова. Кожному передавалась його позитивна енергія, він випромінював світло і тепло. Він був наче молодим паростком змін для нашого університету, факультету, міста та України.

В народі кажуть, що Бог забирає до себе найкращих, адже це сталося в святковий день. Хочу вірити, що так можна виправдати цю трагічну подію. Пам’ять й образ Ярослава Олександровича житиме вічно у наших серцях!!!
Жителі міста Переяслав-Хмельницького, ректорат, профком, студенти, колеги, друзі, знайомі висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Ярослава Олександровича! Світла та вічна пам’ять справжній Людині!!!

Український Політик

Олег Базалук
16.01.2016