Порошенко категорично відмовився продавати 5 канал (ВІДЕО)Порошенко категорически отказался продавать 5 канал (ВИДЕО)

Президент Петро Порошенко вважає, що він не такий, як інші олігархи.

Про це він розповів в інтерв’ю Deutsche Welle.

Глава держави нагадав, що і раніше декларував наміри не продавати свій телеканал:

«Я ніколи не обіцяв продати 5 канал. Ніколи», – підкреслив Порошенко.

На ремарку журналіста, що Порошенко обіцяв відрізнятися від олігархів, які володіють ЗМІ в країні, президент відповів:

«Я відрізняюся. Якщо ви подивитеся 5 канал, він один з тих, хто найбільше критикує і один з найбільш вільних. Там журналісти з репутацією».

Журналіст наполягав на питанні, навіщо Порошенкові медіа-ЗМІ та у кого ще з європейських президентів є свій канал.

«Я гарант свободи преси, і стандарти журналістів на 5 каналі не викликають критики. Відносини між мною і журналістами абсолютно прозорі», – наполягав Порошенко.

Видання зазначило, що свій головний актив – кондитерський бізнес – Порошенко так і не продав. Президент, у свою чергу, зазначив, що Україна перебуває у стані війни і продати бізнес – завдання не з легких.

Порошенко запевнив, що не впливає на свої українські активи:

«Я єдиний український президент, який передав свої активи незалежному трастовому фонду з гідною репутацією. І я думаю, що це по-європейськи, коли країна в стані війни і ніхто не хоче купувати бізнес, ось так розділити бізнес і політику», – сказав Порошенко.Президент Петр Порошенко считает, что он не такой, как другие олигархи.

Об этом он рассказал в интервью Deutsche Welle.

Глава государства напомнил, что и раньше декларировал намерения не продавать свой телеканал:

«Я никогда не обещал продать 5 канал. Никогда », — подчеркнул Порошенко.

На ремарку журналиста, что Порошенко обещал отличаться от олигархов, владеющих СМИ в стране, президент ответил:

«Я отличаюсь. Если вы посмотрите 5 канал, он один из тех, кто больше всего критикует и один из самых свободных. Там журналисты с репутацией ».

Журналист настаивал на вопросе, зачем Порошенко медиа-СМИ и у кого еще из европейских президентов есть свой канал.

«Я гарант свободы прессы, и стандарты журналистов на 5 канале не вызывают критики. Отношения между мной и журналистами абсолютно прозрачны », — настаивал Порошенко.

Издание отметило, что свой главный актив — кондитерский бизнес — Порошенко так и не продал. Президент, в свою очередь, отметил, что Украина находится в состоянии войны и продать бизнес — задача не из легких.

Порошенко заверил, что не влияет на свои украинские активы:

«Я единственный украинский президент, передал свои активы независимом трастовом фонда с достойной репутацией. И я думаю, что это по-европейски, когда страна в состоянии войны и никто не хочет покупать бизнес, вот так разделить бизнес и политику », — сказал Порошенко.

Автор

Олег Базалук

Oleg Bazaluk (February 5, 1968, Lozova, Kharkiv Region, Ukraine) is a Doctor of Philosophical Sciences, Professor, philosopher, political analyst and write. His research interests include interdisciplinary studies in the fields of neurobiology, cognitive psychology, neurophilosophy, and cosmology.